Intocht Sinterklaas Scheveningen

In tegenstelling tot voorgaande jaren gingen we deze keer niet mee op de boot van Sinterklaas, maar waren wij al eerder gearriveerd en stonden op de kade om kleine en grote mensen te verwelkomen. Helaas regende het het eerste uur, maar dat maakte de kinderen niet uit. Er werden veel foto’s gemaakt en al flink gedanst.

Na een lunchpauze reden we door naar het Korte Voorhout voor het volgende optreden. Michel wachtte ons op bij Hotel des Indes. Vandaaruit speelde de MPB in de Denneweg, Frederikstraat en Den Haag. Hoeveel kindjes wonen er in Den Haag? Zoveel enthousiaste leerlingen die met ons mee dansten en zongen.

Rond 16 uur kwam de stoet met skatepieten, muziekpieten, acrobatenpieten en natuurlijk Sinterklaas aan, en liepen we beide straten nogmaals door. Wat een feest! Moe maar voldaan keerden we terug naar het Pietenhuis.

Alle foto’s en video’s zijn hier te vinden: 2025 – Scheveningen (Den Haag) | Flickr

Intocht Scheveningen (Den Haag)